POMIAR I MONTAŻ NA TERENIE GRODZISKA MAZOWIECKIEGO + 50 KM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 723587595

Rolety dzień - noc

To najnowsza propozycja wśród ozdobnych osłon okiennych, która zdobywa co raz większą popularność wśród Klientów. Ta innowacyjna roleta wolno wisząca - zwana również zebrą - pozwala Państwu regulować w precyzyjny sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Wszystko dzięki podwójnej warstwie materiału, co pozwala osiągnąć efekt podobny do występującego w żaluzjach poziomych.

Poprzez odpowiednie ustawienie materiału mogą Państwo regulować dopływ światła do pomieszczenia i przy opuszczonej rolecie oglądać widoki na zewnątrz.

Roletę można zwinąć do końca ramy okiennej tak aby okno było całkowicie odsłonięte lub ustawić roletę na dowolnej pozycji okna, aby wprowadzić więcej promieni słonecznych.

ROLETY DZIEŃ NOC W KASECIE Z PROWADNICAMI

Pokrywa Uni PCV Dzień i Noc wyposażona jest specjalny kanał do mocowania drugiego skraju tkaniny na całej szerokości rolety,
co gwarantuje pewne mocowanie materiału w kasecie.

Rolety Uni to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie PVC, montowany na cztery wkręty do listwy przy szybowej. Płaskie prowadnice wykonane z PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przy szybowych.

Prowadnice zachodzą w światło szyby.